Biežāk uzdotie jautājumi

Kā publicēt atsauksmi portālā TavsDarbs.lv?

Iesniegt atsauksmi ir iespējams tikai pēc reģistrēšanās portālā vai izmantojot savu facebook profilu. Pēc reģistrācijas spiediet uz izvēlnes publicēt un pastāstiet par savu pieredzi.


Vai es varu publicēt atsauksmi par darba devēju anonīmi

Jā! Izveidojiet profilu tavsdarbs.lv un ierakstiet atsauksmi. Ja publicēsiet atsauksmi ar facebook profilu, būs redzams jūsu facebook profila vārds.


Vai atsauksmēm ir noteikts minimālais garums?

Vēlamais garums atsauksmēm ir vismaz 350 simboli, taču tās var būt arī īsākas. Atsauksmes mērķis ir sniegt labāku priekšstatu par konkrēto uzņēmumu vai darbadevēju. Personīgās pieredzes izklāsts vienmēr ir noderīgs. Mēs paturam tiesības dzēst publikācijas, kas ir pārāk īsās.


Vai ir kādi aizliegumi?

Portālā aizliegts publicēt reklāmu bez saskaņošanas ar TavDarbs.lv administrāciju.

Uzvedieties tāpat kā Jūs uzvestos uz ielas vai sarunās ar īstiem cilvēkiem. Atsauksmes vai komentāri , kas ir pretrunā ar Latvijas vai starptautiskajām tiesību normām, morālei vai pieklājības normām, publicēti slēpjoties zem cita cilvēka vārda, ir godu vai cieņu aizskaroši, vulgāri, rasu vai dažādu tautību naidu veicinoši, piedaudzīgi (t.sk. attēli vai video), rupji nav atļauti. Darbība internetā nav anonīma un pēc tiesībsargājošo institūciju motivēta un juridiski pamatota pieteikuma lietotāja kontaktinformācija var tikt sniegta tiesībsargājošajām iestādēm. Jūsu reālas pieredzes publicēšana ir iespējama, ņemot vērā visus iepriekš minētos ierobežojumus. Centieties būt diplomātiski.


Kā labot savu publikāciju?

Lai mainītu savu publikāciju, nosūtiet lūgumu (skat. sadaļu Kontakti), norādot saiti (linku) uz savu atsauksmi un tekstu, ko vēlaties mainīt. Pieprasījumā norādiet arī savu epastu, no kura reģistrējāties portālā. Šaubu gadījumā mēs sazināsimies ar Jums uz norādīto e-pasta adresi. Lietotājiem, kas atsauksmi pievienoja, izmantojot savu facebook profilu arī ir jānorāda e-pasta adrese, kas bija savienota ar facebook atsauksmes publicēšanas brīdī.


Kā labot citu publikāciju?

Sazinieties ar publikācijas autoru, lai vienotos par abām pusēm atbilstošu risinājumu. Ja esat atraduši kompromisu, palūdziet autoram, lai viņš atsūta mums lūgumu, pievienot publikācijai papildus komentāru. Papildus tam Jums ir iespēja zem katras publikācijas sniegt savus komentārus, izskaidrojot situāciju (nepieciešams reģistrēties).

Situācijās, kad ar publikācijas autoru nav izdevies ilgstoši sazināties vai cerētais rezultāts nav sasniegts, sazinieties mums.


Vai es varu izdzēst savu profilu? 

Jā, jebkurā laikā. Profilu varat izdzēst pēc ieiešanas savā profilā. Ja vēlaties to paveikt, bet neizdodas, atrakstiet.


Kā nomainīt savu e-pasta adresi?

Lai nomainītu e-pasta adresi, ieejiet savā profilā, izdzēsiet veco e-pasta adresi, ierakstiet jaunu un saglabājiet izmaiņas.


Kā var sazināties ar portāla TavsDarbs.lv administrāciju?

Lai sazinātos ar mums, dodies uz sadaļu Kontakti.